www.150lecie.1lowagrowiec.eu

FINAŁOWA GALA 27. EDYCJI KONKURSU GOSPODARCZO-SAMORZĄDOWEGO HIT REGIONÓW 2021 PDF Drukuj Email

Logo 150 100

W minioną niedzielę, 27 lutego 2022 r. w auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się finałowa gala 27. edycji konkursu Gospodarczo-Samorządowego Hit Regionów 2021. Organizatorem przedsięwzięcia jest Instytut Certyfikacji i Jakości Gospodarczo-Samorządowy Hit Regionów.

Konkurs narodził się w połowie lat 90. ubiegłego wieku w Pile, by wkrótce przenieść się do stolicy Wielkopolski. Jego ideą jest coroczne wyłanianie i promocja szczególnie cennych dokonań rynkowych, samorządowych i ekologicznych. To zarazem rodzaj prestiżowego narzędzia promocyjnego, oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji, czy instytucji.

Do tegorocznej edycji konkursu zarekomendowano 198 zgłoszeń z terenu województw wielkopolskiego i lubuskiego, z czego do finału kapituła zakwalifikowała 70 podmiotów spełniających wymagania regulaminowe. W kategorii edukacja, kultura i sport, tytuł Hit II stopnia zdobyła firma Euroconsulting Wiotetta Żybort w Pile (za dynamikę rozwoju firmy, poszerzenie działalności edukacyjnej w zakresie nauczania języków obcych, w tym chińskiego i japońskiego oraz budowanie wizerunku przedsiębiorstwa) oraz I Liceum Ogólnokształcące w Wągrowcu (za krzewienie idei humanistycznych i patriotycznych w 150-lecie powstania szkoły).

HIT 1HIT 2

W uroczystości nadania szkole tak prestiżowego wyróżnienia brali udział dyrektor I LO Maciej Patelski, wicedyrektor Szymon Woźniak oraz sekretarz szkoły Agnieszka Grzechowiak. Do przyznania naszej placówce certyfikatu przyczynił się pan Romuald Mencel, absolwent ogólniaka na Klasztornej. Hitowy wieczór umiliły występy orkiestry z Szamocińskiego Ośrodka Kultury i zespołu Esemes. Galę zwieńczył koncert zespołu Boogie Boys, któremu na scenie towarzyszyły pary taneczne Swing Step – mistrzów Polski w Boogie Woogie i Rock and Roll'a.

Zdjęcia: Maciej Patelski, Fakty pilskie.pl. Zobacz wszystkie zdjęcia >>>.

 

Autor: Maciej Patelski