www.150lecie.1lowagrowiec.eu

KONKURS NA PROJEKT STEMPLA I OKOLICZNOŚCIOWEJ KARTY POCZTOWEJ PDF Drukuj Email

Logo 150 100

Organizatorem konkursu plastycznego na projekt stempla i okolicznościowej karty pocztowej jest I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu z siedzibą przy ul. Klasztornej 17a w Wągrowcu. Patronat honorowy nad konkursem objęli Starosta Wągrowiecki - Tomasz Kranc oraz Burmistrz Miasta Wągrowca – Jarosław Berendt, natomiast patronat medialny: Portal WRC, Okno na Wągrowiec, Tygodnik Wągrowiecki, Wasze Radio FM i Gazeta Wągrowiecka.

Regulamin, karty zgłoszeń, komunikaty oraz informacje dotyczące Konkursu publikowane będą na stronie internetowej pod adresami https://liceum.1lowagrowiec.eu, https://150lecie.1lowagrowiec.eu na Facebooku, za pomocą kampanii plakatowej oraz w mediach lokalnych.

Konkurs polega na indywidualnym wykonaniu projektu okolicznościowego stempla pocztowego oraz okolicznościowej karty pocztowej. Prace muszą tematycznie nawiązywać do obchodów jubileuszu 150-lecia istnienia szkoły. Interpretację pozostawiamy uczestnikom, nie narzucając ani nie sugerując żadnego spojrzenia na temat. Zachęcamy do rozważań nad przeszłością i wartością regionu, jego rolą w historii regionu oraz w naszym życiu.

Regulamin oraz karty zgłoszeń można pobrać tutaj >>>.

 

Autor: Maciej Patelski